Uwaga!

Zapraszamy przyjętych wychowanków do Internatu 01.09.2019 od godz.1600

Lista rezerwowa kandydatów do Internatu na rok szkolny 2019/2020:

003

012

021

034

039

046

047

050

Nie przyjęte zostały osoby, których podania miały numer :

013

023

032

051

Pozostałe osoby z klas I zostały przyjęte do Internatu.

Wszystkie osoby z klas II i III zostały przyjęte do Internatu.

Ze względu na kolejkę oczekujących, prosimy o informację od osób, które zostały przyjęte  a zrezygnowały z mieszkania w Internacie w roku szkolnym 2019/2020.

 

 

Uwaga!

Podania o przyjęcie do Internatu kandydaci do klas I składają od godziny 1200 16 lipca 2019r do godz. 1000

24 lipca 2019r. Podania należy składać w pokoju wychowawców lub kancelarii Internatu.

21 grudnia 2018

Tego wieczoru odbyła się w Internacie uroczysta kolacja wigilijna, na której spotkali się wszyscy mieszkańcy, kadra i zaproszeni gości. Po przedstawieniu przygotowanym przez Koło Teatralne pani dyrektor Agnieszka Koza złożyła obecnym życzenia Bożonarodzeniowe i podziękowała wychowankom i wychowawcom za przyłączenie się do Świątecznej Akcji Charytatywnej. Pani kierownik Agnieszka Mazurek przekazała wolontariuszom świąteczne prezenty wykonane przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Siedlcach. Ogłoszone zostały też wyniki konkursu plastycznego. Po części oficjalnej przyszedł czas na przełamanie się opłatkiem i wspólną kolację.  Wieczór przebiegł w miłej, rodzinnej atmosferze a my naładowani pozytywną energią i magią nadchodzących świąt wyczekujemy już dni spędzonych w gronie najbliższych osób.

18.12.2018

Już jutro i pojutrze odbędą się w szkole kiermasze, na których sprzedawane będą pierniki i ozdoby Bożonarodzeniowe przygotowane przez mieszkańców naszego Internatu. Serdecznie zapraszamy do kupowania przepięknych dekoracji, tym bardziej, że dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na wsparcie w leczeniu Patryka i Martynki, rodzeństwa z Siedlec zmagającego się z miopatią wrodzoną.

01.10.2018

Ten dzień zostanie w pamięci naszych młodszych kolegów i koleżanek. Aby dostać się do grona zacnych mieszkańców Internatu musieli przejść trudne próby. Wymagało to od nich nie tylko inteligencji, pomysłowości i kreatywności ale też nie lada sprytu. Sami zobaczcie, jak im to szło.

Więcej o: Otrzęsiny 2018     Więcej o: Otrzęsiny 2018     Więcej o: Otrzęsiny 2018

28.11.2018

Wieczory Andrzejkowe w Internacie to już tradycja. Któż nie chce uchylić rąbka tajemnicy własnej przyszłości...Plan na życie planem a wróżka prawdę Ci powie ;). Kto chciał ten się sam przekonał.

Więcej o: Andrzejki       Więcej o: Andrzejki

 15.10.2018

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Młodzieżowa Rada Internatu i Koło Teatralne przygotowali dla mieszkańców i wychowawców uroczystość i przedstawienie "Nawrócony" na podstawie noweli Bolesława Prusa pod tym samym tytułem. Miło jest kultywować tradycję wspólnego świętowania Dnia Edukacji Narodowej. Wszystkim pracownikom oświaty oraz uczniom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Więcej o: Dzień Edukacji...       Więcej o: Dzień Edukacji...

 

Dla wszystkich, którzy nie znają Siedlec wychowawcy zorganizowali wycieczkę "Poznajmy Siedlce". Mieszkańcy Internatu z klas pierwszych mogli zapoznać się z najbliższą okolicą i lokalizacją najważniejszych urzędów i instytucji. Mamy nadzieję, że choć trochę złagodziło to stres związany z nową szkołą, miastem i Internatem.

10.09.2018 

Pierwsze koty za płoty.

Dzisiaj odbyło się oficjalne spotkanie z Panią Kierownik Agnieszką Mazurek, które uświadomiło nam, że nowy rok szkolny właśnie się zaczął. Dla naszych pierwszoklasistów to podwójna zmiana, szkoły i miejsca zamieszkania. Pani Kierownik próbowała oswoić ich z zasadami panującymi w Internacie ale tak naprawdę to najbliższe dni pokażą, komu będzie łatwo przystosować się no nowego życia a kto może mieć z tym problem. W każdym razie starsi koledzy i koleżanki zawsze posłużą dobrą radą i pomocą. 

Internat czynny będzie od niedzieli 02.09.2018r. od godziny 1600 . Serdecznie zapraszamy.


Uwaga!

W wyniku rekrutacji do Internatu na rok szkolny 2018/2019 zostali przyjęci wszyscy uczniowie     I LO  ( klasy I, II, III), którzy złożyli podania.

Osoby, które rezygnują z miejsca w Internacie proszone są o pilny kontakt telefoniczny.