b_800_600_0_00_images_AKTUALNOSCI_Koncert_Talentow2022_31.jpg

Dnia 28 listopada w naszej szkole miał miejsce X charytatywny Koncert Talentów. Tego dnia młodzi artyści z naszego liceum zaprezentowali swój talent w piosenkach polskich oraz zagranicznych wykonawców wspierając w ten sposób dzieci z Domu Dziecka w Siedlcach. W akcję zaangażowały się również wybrane klasy zbierając dary na rzecz dzieci z Domu Dziecka. Przepiękne wykonania młodych artystów, przedświąteczny nastrój oraz radosna atmosfera przeniosły nas na godzinę do świata muzyki połączonego z dobrocią serca. Gorąca zumba rozgrzała na koniec zgromadzoną publiczność i wprawiła wszystkich w radosny nastrój. Całość koncertu była transmitowana online. Koncert przygotowały panie prof. Anetta Klepacka-Miler, Anna Szyszka oraz Dorota Krasuska. Autorką scenariusza była pani Anetta Klepacka-Miler. Nagłośnienie podczas koncertu wykonali pan Michał Kluczek oraz   pan Radosław Małko. Gościem honorowym podczas koncertu była pani dyrektor Domu Dziecka w Siedlcach, Katarzyna Graniszewska.
Cały koncert można obejrzeć na YouTube: https://youtu.be/hoEKtiY4ATY
Serdecznie wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie akcji.
Do zobaczenia za rok.