b_800_600_0_00_images_Absolwenci_Wardak_Marcin_3F_zm.jpg

6.11.2018 zmarł Marcin Wardak Absolwent z 2017 roku po czterech latach walki z nowotworem.
Najtrudniejsze chwile w pracy nauczyciela to te, w których tracimy naszych uczniów (był moim uczniem w najlepszej klasie 3F).  Marcin był bardzo dobrym, aktywnym uczniem. Ukończył Państwową Szkolę Muzyczną II stopnia i uzyskał dyplomy w klasie fortepianu i organów, brał udział w Koncertach Talentów, Gospeliadach, Chóru, Zespołu Niekompletni, na wszelkich uroczystościach Miasta Siedlce, naszej szkoły. Nawet kiedy był już bardzo chory i osłabiony nigdy nie odmówił nam pomocy. Odszedł wspaniały, wrażliwy CZŁOWIEK. Utalentowany pianista.
Msza pogrzebowa odbędzie się w piątek 9.11.2018 o godz. 13:00 w kościele Bożego Ciała w Siedlcach.
Zapraszamy wszystkich nauczycieli, uczniów, koleżanki i kolegów na uroczystość pogrzebową. O godz.12:30 będzie podstawiony pod szkołę specjalny autobus, który przewiezie chętnych na pogrzeb.
Mam nadzieję,że nie zabraknie na niej muzyki, którą tak bardzo kochał.
Pokój Jego duszy