Zapraszamy gimnazjalistów do wzięcia udziału w Międzyprzedmiotowym Konkursie dla Gimnazjalistów „Wejściówka 2018”, który zostanie przeprowadzony na terenie naszej szkoły 12 maja br. o godz. 10.00.  Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zgłoszenie się do Konkursu w terminie od 2 kwietnia do 27 kwietnia 2018 r.

Zakres pytań konkursowych obejmuje zagadnienia programu realizowanego w klasach gimnazjalnych szkoły podstawowej.

W każdej kategorii, dla trzech zwycięzców tzn. trzech osób, które uzyskają najwyższą punktację ale nie mniejszą niż 70 % punktów możliwych do zdobycia, zostaną przygotowane dyplomy. Dyplom uprawnia do przyjęcia do I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusa w Siedlcach bez procedury kwalifikacji, do wybranej klasy o późniejszym rozszerzeniu odpowiednio: z zakresu biologii i chemii lub matematyki, fizyki i informatyki.

 

Regulamin konkursu  Zał1A Zał1b

Zadania z lat ubiegłych.

 

Formularz zgłoszeniowy:

(REJESTRACJA ZAKOŃCZONA)

rejestracjalock  

 

 walowa Sponsorem konkursu jest firma Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wałowa' w Siedlcach z siedzibą na Dworcu PKP. Ośrodek prowadzi szkolenia kandydatów na kierowców w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy. Mając na uwadze wysoką jakość szkolenia jako nieliczni w branży posiadamy akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz status "Super Osk".
 euroschool Sponsorem nagród dla zwycięzców jest Szkoła Języków Obcych EUROSCHOOL Grupa. Renomowana i największa szkoła językowa w regionie, posiadająca Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty, prowadząca kursy języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz certyfikatów językowych.