Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że nasza szkoła, uzyskała dotację celową w kwocie 15 tys. złotych na zakup nowości wydawniczych (książek nie będących podręcznikami) do biblioteki szkolnej w ramach wieloletniego programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3.

Więcej o: Koncert...

25 października 2017 r. ( środa) w Sali Białej MOK, przy ul. Pułaskiego 6 w Siedlcach odbędzie się
Koncert Stypendialny

Dawida Szwejkowskiego ucznia klasy 1B.

W koncercie Dawida „Mojemu Miastu …..zaśpiewam” wystąpią również zaproszeni goście: Dominika Sobiesiak i Wiktoria Mikiciuk.
Spotkajmy się, by podziwiać talent, osobowość i wynik pracy artystycznej Dawida.
Wstęp wolny!

Zapraszamy uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier 2017 , który odbędzie się w środę 29 listopada 2017r.

Konkurs ma formę test wielokrotnego wyboru i jest organizowany w ramach programu Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień młodzieży.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmuje pani Dorota Krasuska (sala 36) do 6 listopada 2017r.

Zapraszamy do udziału!!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim, znanym pod nazwą "Zaduszki poetyckie".

Szkolne eliminacje odbędą się w środę, 25 października 2017 r., o godzinie 11.45 w sali 26.

Więcej o: Dzień Papieski i...

Zobacz relację fotograficzną - wyk. Konrad Bankiewicz z kl.2c

W dniu 13 października 2017r. odbyła się akademia z okazji Dnia Papieskiego i Dnia Edukacji Narodowej. Młodzież przedstawiła bardzo ładny program artystyczny. Pracownicy szkoły otrzymali podziękowania i nagrody.

Zapraszamy wszystkich uczniów
do wzięcia udziału w konkursie promującym czytelnictwo
„Selfie z książką

Warunki uczestnictwa

  1. Udział w konkursie polega na wykonaniu selfie osób/osoby czytających w nietypowych miejscach i czasie;
  2. Każda osoba, spośród wykonanych przez siebie zdjęć, wybiera maksymalnie trzy;
  3. Wybrane zdjęcia przesyła na maila biblioteki szkolnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20.10. 2017 r.;

Więcej o: Międzynarodowy...

Relacja fotograficzna - zobacz

W dniu 9.10.2017r. z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych klasa Ig wraz z kilkoma osobami z klas IId i Ie oraz z panią wicedyrektor Agnieszką Kozą i panią profesor Anną Matejko, wybrała się do Domu Pomocy Społecznej "Dom nad Stawami" w Siedlcach.

Więcej o: Wieczór Poetycki...

W piątek 13.10.2017r. zapraszamy na Wieczór Poetycki Jarosława Wolańskiego (absolwenta z 1975r. I LO im.B.Prusa), członka Siedleckiej Grupy Literackiej "Witraż", pt. „Moje Siedlce dawniej… i dzisiaj”, realizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Siedlce. Wiersze są piękne i takie  różne ... trochę tęsknoty, samotności, nostalgii.
Wieczór odbędzie się w Sali Białej MOK godz.18:00.
Zapraszamy.

Więcej o: ProgeCAD...

ProgeCAD Professional jest całkowicie darmowy, a co ważniejsze - zawiera pełną wersję programu. Przeznaczony jest jednak do użytku niekomercyjnego, wyłącznie w celach edukacyjnych. Program może zostać zainstalowany na wszystkich szkolnych komputerach, jak również na komputerach osobistych nauczycieli, uczniów czy studentów.Szkolna licencja progeCAD Professional jest ważna przez jeden rok. Po upłynięciu jej ważności należy przesłać nowy formularz zgłoszeniowy, aby w ten sposób przedłużyć licencję na kolejny rok.
Nasza szkoła używa program od 2012 roku.

W dniu 10 października 2017r na 2 i 3 lekcji w sali nr 17 odbędzie się konkurs Euler. Wszystkie zgłoszone osoby prosimy o przybycie o 8:50 do sali nr 17.